FAQs Complain Problems

Staffs

हाम्रो नारा

"समृद्ध नगर खुसी नगरवासी, स्थिर र दिगो विकासको गति"

Photo Name Designation Working Office Section Phone Email
श्री शेषकान्त पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नगरपालिका कार्यालय प्रमुख 9857084111 ansupaudel4815@gmail.com
श्री हरिप्रसाद ज्ञवाली उप-सचिव (शिक्षा) नगरपालिका शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा 9847075151 hgnawali42@gmail.com
श्री केशव प्रसाद हरिजन पशु विकास अधिकृत नगरपालिका पशु विकास शाखा 9847063534
श्री पदम राज श्रेष्ठ अधिकृत स्तर सातौं नगरपालिका सामाजिक सुरक्षा तथा पन्जिकरण उप–शाखा 9847038059 padamshrestha202@gmail.com
श्री बलराम न्यौपाने लेखा अधिकृत नगरपालिका आर्थिक प्रशासन शाखा 9857023155 balu.neupane@gmail.com
श्री राजेश कुमार शैनी इन्जिनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9857054202 shainirajesh143@gmail.com
श्री चण्डी प्रसाद देव इन्जिनियर नगरपालिका योजना तथा अनुगमन उप-शाखा 9847061363 chandideo@gmail.com
श्री उमेश प्रसाद गुप्ता सि.अ.हे.व. नगरपालिका स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9857052545 umeshguptahealth@gmail.com
श्री भगवान दास गुप्ता अधिकृत स्तर छैठौं नगरपालिका कृषि विकास शाखा 9847040873 bhagawandasgpt036@gmail.com
श्री सुचिता श्रेष्ठ अधिकृत स्तर छैठौं नगरपालिका राजस्व उप-शाखा 9847061208
श्री युबराज भुसाल अधिकृत स्तर छैठौं नगरपालिका शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा 9846887712
श्री नारायण चौधरी इन्जिनियर नगरपालिका भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा 9847061362
श्री शिवेन्द्र कुमार पासी सुचना प्रविधि अधिकृत / सूचना अधिकारी नगरपालिका सुचना तथा संचार प्राविधि शाखा 9847544410 suchanaadhikari@kapilvastumun.gov.np, ito.kapilvastumun@gmail.com
श्री सत्यम वर्मा इन्जिनियर नगरपालिका पूर्वाधार विकास शाखा 9847040018
श्री सुरेश बराली रोजगार संयोजक नगरपालिका रोजगार सेवा शाखा 9841056671 lovesuresh054@gmail.com
श्री सुभास गौतम वडा सचिव वडा नं. १ कार्यालय प्रमुख 9847062072 gautamsubas21@gmail.com
श्री गौतम शाक्य वडा सचिव वडा नं. ६ कार्यालय प्रमुख 9847158530 shakyagautam777@gmail.com
श्री कमल प्रसाद अर्याल सब-इन्जिनियर नगरपालिका पूर्वाधार विकास शाखा 9844716495
श्री भोजराज पाण्डेय पशु स्वास्थ्य प्राविधिक नगरपालिका पशु विकास शाखा 9857050894
श्री हरिओम खटिक प्राविधिक सहायक (कृषि) नगरपालिका कृषि विकास शाखा 9816463066
श्री विकास कुमार झा सर्वेक्षक नगरपालिका भवन तथा वस्ती विकास उप-शाखा 9869216850
श्री दिनेश चौधरी सब-इन्जिनियर नगरपालिका पूर्वाधार विकास शाखा 9869405390
श्री सुजाता बुढाथोकी सब-इन्जिनियर नगरपालिका पूर्वाधार विकास शाखा 9868239723 budhathokisujata40@gmail.com
श्री दिपक पोखरेल प्राविधिक सहायक (शिक्षा) नगरपालिका शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा 9867400449
श्री नारायण रेग्मी सहायक स्तर पाँचौ नगरपालिका योजना तथा अनुगमन उप-शाखा 9857051565 narayanregmi565@gmail.com
श्री गोकर्ण बहादुर खडका सहायक स्तर पाँचौ नगरपालिका जिन्सी उप-शाखा 9847076797 gokarnakhadka797@gmail.com
श्री दिपक प्रसाद मिश्र कम्प्युटर अपरेटर नगरपालिका अन्य 9800798333
श्री अब्दुल कलाम शेख सब-इन्जिनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9847275592
श्री शिरिष कुमार श्रीवास्तव सब-इन्जिनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9815429415
श्री प्रभाकर सिंह चौधरी एम.आई.एस. अपरेटर नगरपालिका सामाजिक सुरक्षा तथा पन्जिकरण उप–शाखा 9801075588 prabhakar.the@gmail.com
श्री सुरेन्द्र मुराऊ एम.आई.एस. अपरेटर नगरपालिका सामाजिक सुरक्षा तथा पन्जिकरण उप–शाखा 9824439742 surendram1605@gmail.com
श्री रोशन गिरी वडा सचिव वडा नं. २ कार्यालय प्रमुख 9847061770 roshanfi_kvst@gmail.com
श्री मेघनाथ खनाल वडा सचिव वडा नं. ३ कार्यालय प्रमुख 9857050438
श्री सबिता ज्ञवाली वडा सचिव वडा नं. ४ कार्यालय प्रमुख 9847521635
श्री राधेश्याम चौधरी वडा सचिव वडा नं. ५ कार्यालय प्रमुख 9812941651
श्री राजन पोखरेल वडा सचिव वडा नं. ७ कार्यालय प्रमुख 9847521564
श्री हरिशंकर प्रसाद चौधरी वडा सचिव वडा नं. ८ कार्यालय प्रमुख 9847040299
श्री विजय पोखरेल वडा सचिव वडा नं. ९ कार्यालय प्रमुख 9845515031 vijaypokhrel2@gmail.com
श्री पुना मरासिनी सहायक स्तर पाँचौ वडा नं. १० प्रशासन शाखा 9867399712
श्री पंकज उपाध्याय वडा सचिव वडा नं. १० कार्यालय प्रमुख 9847452409 pnkjupadhyay24@gmail.com
श्री सत्या गिरी वडा सचिव वडा नं. ११ कार्यालय प्रमुख 9847267862 satyagiri2039@gmail.com
श्री अकरमुद्दीन मुसलमान वडा सचिव वडा नं. १२ कार्यालय प्रमुख 9847052921 akkhan54527545@gmail.com
श्री शचि चौधरी सहायक स्तर चौथो नगरपालिका सामाजिक सुरक्षा तथा पन्जिकरण उप–शाखा 9847117625 chaudharysachi25@gmail.com
श्री योगेन्द्रनाथ शुक्ल सहायक स्तर चौथो नगरपालिका राजस्व उप-शाखा 9847452435
श्री अर्जुन कुमार चौधरी कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ९ प्रशासन शाखा 9851124250
श्री सरोजा चौधरी सहायक महिला विकास निरीक्षक नगरपालिका महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण उप–शाखा 9867046800 chaudharysaru241@gmail.com
श्री जटाशंकर पाण्डेय सहायक लेखापाल नगरपालिका आर्थिक प्रशासन शाखा 9806949333
श्री राम प्रसाद खटिक सहायक स्तर चौथो नगरपालिका कृषि विकास शाखा 9856049010
श्री पंकज सहानी असिस्टेन्ट सब इन्जीनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9826480006
श्री गोबिन्द कुमाई असिस्टेन्ट सब इन्जीनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9869879464
श्री अनिता चौधरी असिस्टेन्ट सब इन्जीनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9849590768 anitachaudhary76703@gmail.com
श्री इन्द्र बहादुर लाम्टांगे असिस्टेन्ट सब इन्जीनियर नगरपालिका सडक, सिचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा 9847399123
श्री सहाबुद्दीन दर्जी सामाजिक परिचालक नगरपालिका राजस्व उप-शाखा 9847061749 sahabuddindarji24@gmail.com
श्री जगरनाथ कुर्मी फिल्ड सहायक नगरपालिका सामाजिक सुरक्षा तथा पन्जिकरण उप–शाखा 9807436767
श्री शान्ता पोखरेल अर्याल नगर बालमैत्री सहजकर्ता नगरपालिका बालमैत्री शाखा 9857056201
श्री कमलेश शर्मा सामाजिक परिचालक नगरपालिका अन्य 9817474946
श्री सुमन थारु लघु उद्धम विकास सहजकर्ता नगरपालिका अन्य 9821408807
श्री शिला क्षेत्री लघु उद्धम विकास सहजकर्ता नगरपालिका अन्य 9847203436
श्री बिन्दु यादव पोषण स्वयम् सेवक नगरपालिका स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास शाखा 9866158326
श्री आनन्द कुमार चौधरी सामाजिक परिचालक वडा नं. १ प्रशासन शाखा 9847277741
श्री रीना शुक्ला सामाजिक परिचालक वडा नं. २ अन्य 9847275792
श्री भोजराज अर्याल शर्मा सामाजिक परिचालक वडा नं. २ अन्य 9847030470
श्री सरस्वती बस्नेत सामाजिक परिचालक वडा नं. ३ प्रशासन शाखा 9867799922
श्री रमेश प्रसाद चौधरी सामाजिक परिचालक वडा नं. ४ प्रशासन शाखा 9816482032 rc9816482032@gmail.com
श्री सीता क्षेत्री सामाजिक परिचालक वडा नं. ५ प्रशासन शाखा 9805437860
श्री सबिता कुर्मी सामाजिक परिचालक वडा नं. ६ प्रशासन शाखा 9818368176
श्री सिताराम नाउ सामाजिक परिचालक वडा नं. ७ प्रशासन शाखा 9821946377
श्री मोहम्मद रफी धुनिया सामाजिक परिचालक वडा नं. ८ प्रशासन शाखा 9819493905
श्री कृष्ण गौतम सामाजिक परिचालक वडा नं. ९ प्रशासन शाखा 9847062469
श्री सन्तलाल पासवान सामाजिक परिचालक वडा नं. १० प्रशासन शाखा 9847201256
श्री सुमन कुमारी पासी सामाजिक परिचालक वडा नं. ११ प्रशासन शाखा 9807432800
श्री फुलचन्द्र रैदास सामाजिक परिचालक वडा नं. ११ प्रशासन शाखा 9807412490
श्री मनोज कुमार तिवारी पशु प्राविधिक सहायक वडा नं. ७ अन्य 9817440976
श्री लिला भण्डारी पशु प्राविधिक सहायक वडा नं. ११ अन्य 9847424689
श्री गोरखनाथ थारु पशु प्राविधिक सहायक वडा नं. १२ अन्य 9867049818
श्री मिरा के.सी. पशु प्राविधिक सहायक वडा नं. ८ अन्य 9868202280
श्री विपिन पोखरेल पशु प्राविधिक सहायक वडा नं. ९ अन्य 9847423089
श्री राम अचल यादव कार्यालय सहायक वडा नं. ७ प्रशासन शाखा 9804466661
श्री शिव प्रसाद पाण्डेय कार्यालय सहायक वडा नं. ८ प्रशासन शाखा 9807545111
श्री शंकर आचार्य फायर म्यान हवलदार नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9847061364
श्री कल्पना खनाल वास सहजकर्ता नगरपालिका वास इकाई शाखा 9847088631
श्री रिना गिरी वास सहजकर्ता नगरपालिका वास इकाई शाखा 9847276917
श्री श्याम इन्द्र कुर्मी नगर प्रहरी हवलदार नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9804476376
श्री राम औतार धोबी नगर प्रहरी नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9847003338
श्री राम कृष्ण यादव नगर प्रहरी नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9847061352
श्री घनश्याम कुर्मी भारी सवारी चालक नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9847286321
श्री मयशाद खाँ भारी सवारी चालक नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9811994286
श्री दिलसाद खाँ भारी सवारी चालक नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9807530172
श्री राजेन्द्र बारी हलुका सवारी चालक नगरपालिका वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन इकाई 9847103654
श्री हुमकान्त आचार्य हलुका सवारी चालक नगरपालिका वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन इकाई 9847023953
श्री आकाश बारी हलुका सवारी चालक नगरपालिका वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन इकाई 9811450095
श्री चन्द्रमणि पोखरेल फायर म्यान नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9847135075
श्री कौशलचन्द्र पाठक फायर म्यान नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9847061881
श्री पल्टु यादव फायर म्यान नगरपालिका दमकल सेवा शाखा 9811945050
श्री ब्रम्हानन्द पाण्डेय बिद्धुत मिस्त्री नगरपालिका अन्य 9804487786
श्री मनोज कुमार अग्रहरी बिद्धुत हेल्पर नगरपालिका अन्य 9814496912
श्री तिलकराम कहार बिद्धुत हेल्पर नगरपालिका अन्य 9817529312
श्री राम केशव लोनिया कार्यालय सहायक वडा नं. १२ अन्य 9815412150
श्री अशोक कुमार मिश्र कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9847277305
श्री कपिल प्रसाद चौहान कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9847275906
श्री राम मिलन कहार कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9867326523
श्री हरि किशुन यादव कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ प्रशासन शाखा 9807579788
श्री शिवपूजन रैदास कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9847062280
श्री जगदीश कहार कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9811928172
श्री कमलेश बारी कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9807585511
श्री राम प्रसाद चौधरी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ अन्य 9867159660
श्री अशोक कुमार गुप्ता कार्यालय सहयोगी वडा नं. ४ अन्य 9811951330
श्री मूरलीधर कहार कार्यालय सहयोगी वडा नं. १२ अन्य 9819493960
श्री बिष्णु प्रसाद पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६ अन्य 9867209570
श्री शकुन्तला पोख्रेल कार्यालय सहयोगी नगरपालिका आर्थिक प्रशासन शाखा 9847458369
श्री विजय कुमार दुवे कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9803167038
श्री गुजना कहार कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य
श्री सुनिल डफाली कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9807488001
श्री माया कशौधन कार्यालय सहयोगी नगरपालिका अन्य 9814454090
श्री बजरंगी यादव कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ अन्य 9819439272
श्री सन्तोष गुप्ता तेली कार्यालय सहयोगी वडा नं. २ अन्य 9817535343
श्री गीता रञ्जित कार्यालय सहयोगी वडा नं. ३ अन्य 9812942136
श्री अभिषेक मिश्रा कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ अन्य 9806956458
श्री जगदीश कोहार कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ अन्य 9821490090
श्री संदीप यादव कार्यालय सहयोगी वडा नं. १० अन्य 9815445644
श्री विजय चौधरी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ११ अन्य 9805411894
श्री प्रेम बनिया कार्यालय सहयोगी वडा नं. १२ अन्य 9847285424